ODLIATKY RÚK

Symbol dotykov zastavených v čase

Odliatky rúk a nôh

Odliatky rúk zachytávajú najjemnejšie detaily vašej pokožky a sú jedinečným spôsobom na uchovanie spomienok s blízkymi. 

Toto dielo symbolizuje spojenie a dôležitosť vzťahov, vytvára hmatateľnú pamiatku na spoločné okamihy.

MÁM ZÁUJEM  >

Dní životných udalosti ako sú zásnuby, svadba vám pripomenie odliatok rúk spojených na znak priateľstva. Alebo si skúste si predstaviť sochu z vašich rúk v rôznych vzájomne spojených variantách. V TOP štýle formou 3D odliatku. Môže to byť krásny dar blízkej osobe k narodeninám, Vianociam, na Valentína, či inej príležitosti. Dar, ktorý zostane navždy.

Materiál

Odliatky sú zhotovené z akrylu, ktorý má neobmedzenú životnosť. Sú spracované s vysokou remeselnou zručnosťou a povrchovo upravené v najvyššej kvalite. V základnom prevedení ponúkam odliatok osadený na drevenom podstavci. K dispozícii je množstvo farebných variant od bielej až po zlato, striebro a bronz. Farebnosť vám môžem navrhnúť alebo si môžte vybrať. Tak, aby vyhovovala vášmu vkusu alebo dizajnu domáceho interiéru.

Samostatný
odliatok

Ruka alebo
noha

200 €

Odliatok
páru

Odliatok 2
končatín

300 €

Rodinný
odliatok

Odliatok 3
končatín

400 €

Skupinový
odliatok

Odliatok 4 a viac
končatín

500 €

Uvedené ceny sú bez DPH.

Zobrazená cena je za odliatok v základnom prevedení. Biely na drevenom podstavci. Zmenou materiálu, povrchovej úpravy, alebo podstavca sa cena môže líšiť. Preto je potrebné sa vopred dohodnúť na cene, finálnom vzhľade a termíne dodania odliatku.

Odlievanie zvyčajne vykonávam vo svojom ateliéri v Bratislave. Rovnako môžem prísť k vám a vytvoriť odlievaciu formu v pohodlí vášho domova. Ponúkam tiež možnosť výroby odliatkov na eventoch a spoločenských akciách. Odlievací proces trvá asi 15 minút. Nevyhnutná doba vzniku odlievacej formy je max. 2 minúty. V priebehu 7 dní vo svojom ateliéri zhotovím finálnu sochu.

<  ODLIATKY TVÁRE

DEATH MASK  >

Translate »